Tarot - inimhinge peegel

Kõigist tänapäevani jõudnud okultistlikest traditsioonidest on Tarot kahtlemata üks salapärasemaid. Mida ta siis endast tegelikult kujutab? Kust on ta alguse saanud? Eri autorid on neile küsimustele andnud täiesti erinevaid vastuseid. On neid, kes peavad Tarot traditsiooni peaaegu niisama vanaks kui on inimkond ja on ka neid, kes on veendunud et Tarot tekkis alles keskaja lõpul.

Hoolimata sellest, et meil pole täpselt teada ei Tarot algläte ega ka lõplik eesmärk, toimib süsteem praktilisel tasandil suurepäraselt, olgu siis tegemist praktilise ennustamisega või hoopis katsega ennast ja oma ümbritsevat maailma paremini lahti mõtestada. Oma olemuselt on Tarot ennustused võrreldes tavaliste kaartidega tehtud ennustustega palju dünaamilisemad. Nad näitavad inimesele kätte teeotsad, mitte ei aseta teda fataalse saatuse keskele. Tarot ütleb palju sellele inimesele, kes ennustamise protsessis aktiivselt kaasa teeb ja vähe sellele, kes loodab sealt saada kindlaid sündmusi, mis siis fataalse kindlusega saabuks.

Just Tarot nõustamise käigus saab selgeks, et saatus ei ole veel lõplikult kirjutatud ja inimesel endal on võimalus teatud punktides selle loomisele kaasa rääkida. Tarot nõustamise protsess on ühteaegu nii ennustamine kui ka omamoodi maagiline toiming – selle käigus toimub inimese äratamine. Õnnestunud Tarot seansi järel tunneb inimene uut energiat ning oskab ise õiges kohas oma elu juhtima hakata, teha õiged otsused, heita endast kõik vale ja oma aja äraelanu.

Tarot nõustamise võib soovitada kõigile, kel on elus situatsioon, kus siht silme eest kadunud ning segadus maad võtnud. Tarot ei anna fataalseid lahendusi, vaid pakub niidiotsi, kust inimene ise võib oma elu parandada ja uuendada.

Ravi Ramlov on tegelenud Tarot kaartidega üle 15 aasta. Esialgu hobina alanud tegevusest on saanud põhitöö. Vahepealsetesse aastatesse on mahtunud ka raamatu “Tarot – aken inimhinge saladustesse” koostamine.

Ravi Ramlovi nõustamisseanssidele on võimalik registreeruda telefonil 58 174 302 või meiliaadressil tarot@ramlov.ee